Kontrola czasu pracy kierowców

WOLMAR Czas pracy Kontrola czasu pracy kierowców

Czas pracy kierowców pod kontrolą

Prawidłowa ewidencja czasu pracy Twoich kierowców pozwoli Ci lepiej kontrolować wykonywanie powierzonych im zadań. Dzięki temu usprawnisz działanie swojej firmy i będziesz mógł maksymalnie wykorzystywać jej możliwości.

Umożliwimy Ci prawidłowe ewidencjonowanie czasu Twoich kierowców zarówno podczas samej jazdy, jak i podczas wszelkich innych zadań w okresie rozliczeniowym. Zapewnimy Ci pełen przegląd wszystkich wykonanych przez nich czynności, na podstawie danych z tachografów cyfrowych, tarcz tachografowych czy kart pracy. Dzięki temu będziesz miał pewność, że rozliczenie ich czasu pracy będzie prawidłowe.

Ewidencja czasu pracy będzie brać pod uwagę wszystkie okoliczności, które wpływają na ich liczbę przepracowanych godzin:

  • podstawowe godziny pracy
  • pracę w nadgodzinach
  • pracę w godzinach nocnych
  • pracę w niedziele i święta
  • urlopy
  • zwolnienia chorobowe

Dysponujemy w pełni profesjonalnym oprogramowaniem, dzięki któremu będziesz miał pewność, że każda godzina pracy Twojego kierowcy będzie odpowiednio zaliczona. Dzięki temu będziesz mógł szybko zorientować się w przepracowanych godzinach Twojej załogi i lepiej nią zarządzać.

Pamiętaj, prawidłowa ewidencja czasu pracy kierowców jest niezbędna, by Twoja firma pracowała efektywnie. Lepsza kontrola czasu pracy to skuteczniejsze zarządzanie załogą. Dzięki nam, zarządzanie Twoimi pracownikami stanie się tak proste, jak to możliwe.

Zdecyduj się na współpracę z nami w zakresie ewidencji czasu pracy kierowców, a zobaczysz efekty już po pierwszym miesiącu.