Pośrednictwo w kredycie

WOLMAR Finansowanie Pośrednictwo w kredycie

Doradztwo i wsparcie w załatwianiu kredytu

Oferujemy pośrednictwo w uzyskaniu kredytu na zakup samochodu w czołowych bankach i instytucjach finansowych działających na terenie naszego kraju. Korzystając z naszego pośrednictwa masz pewność, że wybierzesz najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę kredytową dostępną na rynku.

Kredyt to najpopularniejszy sposób nabycia pojazdu przez osoby prywatne, ale korzystają z niego także przedsiębiorcy. Przy zakupie auta na kredyt od razu stajesz się właścicielem pojazdu, więc nie krępują Cię warunki użytkowania. Będziesz mógł także odliczyć zapłacony podatek VAT oraz amortyzować samochód w miarę użytkowania.

Korzystając z naszego pośrednictwa kredytowego odnosisz wiele korzyści:

  • masz dostęp do ofert czołowych banków i instytucji finansowych w naszym kraju – np. Santander Consumer Banku, Idei Banku, Getin Banku Alior Banku i wielu innych
  • możemy pośredniczyć w kontakcie zarówno z bankiem, jak i z dilerem samochodów
  • otrzymasz zgodę na kredyt w maksymalnie 3 dni
  • masz pewność otrzymania najlepszych warunków kredytowych tj. wysokości raty, wysokości prowizji, okresu kredytowania i wysokości wkładu własnego
  • dokonasz odliczenia pełnego podatku VAT
  • będziesz miał możliwość amortyzacji pojazdu w miarę jego użytkowania

Sam będziesz aktywnie uczestniczył w wyborze oferty. Przedstawimy Ci najlepsze na rynku, a Ty wybierzesz tą, która będzie najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb.

Kredyt to najbardziej popularny sposób finansowania samochodów przez osoby prywatne, jednak decyduje się na niego także wiele firm. Dzięki niemu od razu stajesz się właścicielem pojazdu, masz możliwość odliczenia pełnego podatku VAT oraz amortyzacji pojazdu.

Nasze pośrednictwo w uzyskaniu kredytu zapewni Ci kompetentną i fachową obsługę podczas wyboru oferty. Nasz doradca będzie służył Ci radą, a w razie potrzeby samemu wybierze najlepszą ofertę dla Twojej firmy.