O firmie

WOLMAR O firmie

wsparcie twoich pojazdów ciężarowych

Od 2011 roku zajmujemy się kompleksową obsługą pojazdów ciężarowych. W zakresie serwisowania pojazdów ciężarowych nic nie jest już w stanie nas zaskoczyć. Jesteśmy kompetentni, dotrzymujemy terminów i robimy wszystko, by serwisowanie floty było jak najmniej uciążliwe dla naszych klientów.

Nasz mobilny serwis pojazdów ciężarowych przyjedzie w najkrótszym możliwym czasie do pojazdu Twojej firmy, który uległ awarii na drodze. Dokonamy wszelkich możliwych napraw na miejscu, a jeśli nie będzie możliwe pełne usunięcie usterki, usprawnimy Twój pojazd na tyle, by mógł dojechać do najbliższego serwisu. Nasz stacjonarny serwis samochodów ciężarowych oferuje kompleksową obsługę serwisową i naprawczą pojazdów. robimy wszystko, by pojazd, który do nas trafi, jak najszybciej w pełni sprawny powrócił na trasę. Serwisujemy także zabudowy do autotransporterów oraz zakuwamy węże hydrauliczne.

Wybierając WOLMAR masz pewność, że zaczynasz współpracę z najbardziej kompetentnym na rynku zespołem, który zadba o Twoje pojazdy, tak jak o własne.

Kompleksowa obsługa w zakresie pojazdów ciężarowych

s-service

Usługi serwisowe

Prowadzimy mobilny i stacjonarny serwis pojazdów ciężarowych. Dokonujemy skomplikowanych napraw, rutynowych wymian podzespołów oraz bieżącej obsługi pojazdów.

s-transport

Usługi transportowe

Oferujemy transport pojazdów, rzeczy oraz osób. Świadczymy przewozy lokalne, krajowe i zagraniczne tj. na terenie całej Europy.

s-finance

Usługi finansowe

Świadczymy pośrednictwo w zakresie uzyskania kredytu oraz leasingu. Mamy dostęp do ofert największych banków i instytucji finansowych działających w naszym kraju.

Cała Europa w twoim zasięgu

Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Europy. Przewieziemy dla Ciebie zarówno pojazdy, jak i rzeczy, a w razie potrzeby podwieziemy także Ciebie naszą taksówką.

Wykonujemy nasze zlecenia terminowo. Jesteśmy o dokładnie umówionym czasie - najpierw w miejscu odbioru, a następnie w wyznaczonym przez Ciebie miejscu docelowym.

Jesteśmy maksymalnie elastyczni w zakresie zleconej trasy. Wykonamy dla Ciebie transport na terenie Śląska, przewieziemy dla Ciebie rzeczy z jednego miejsca kraju w inne, a także wykonamy usługę transportu międzynarodowego. Przewieziemy dla Ciebie jeden samochód lub całą flotę. Jedyne co nas ogranicza, to linia brzegowa Europy - nie licząc kanału La Manche, który także możemy pokonać.