Mobilny serwis pojazdów ciężarowych

WOLMAR Serwis Mobilny serwis pojazdów ciężarowych

Skuteczna pomoc na drodze

W razie awarii pojazdu ciężarowego Twojej firmy na drodze, dojedziemy do niego w najkrótszym możliwym terminie i na miejscu dokonamy wszelkich napraw, które można wykonać od ręki.

Awaria pojazdu na drodze to jedna z najbardziej stresujących i kłopotliwych sytuacji dla kierowcy, jak i całej firmy. Nieprzewidziana usterka potrafi uniemożliwić realizację zamówienia lub przynajmniej dotrzymanie jego terminu. Co gorsza, awarie są to sytuacje, których niezwykle ciężko uniknąć. Nawet najnowszy, najlepszy i najbardziej zadbany pojazd potrafi stanąć na drodze, czego nikt nie jest w stanie przewidzieć. Nasza firma sprawi, że tego typu sytuacje będą dla Ciebie i Twojej firmy możliwie najmniej kłopotliwe i stresujące. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by awarię szybko usunąć, a realizacja Twojego zadania została pomyślnie ukończona.

W razie awarii po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie, podaj namiary na swój pojazd i nasz zespół dotrze tam w najkrótszym możliwym czasie. Na miejscu dokonamy diagnozy oraz wszelkich napraw, które można wykonać na drodze, by samochód Twojej firmy kontynuował trasę. Na miejscu możemy wykonać między innymi:

  • wymianę akumulatora
  • naprawę alternatora
  • naprawę pompy wody
  • naprawę osi
  • usunięcie usterki lub wymianę układu hamulcowego
  • kasowanie błędów komputera
  • wymianę łożysk kół
  • wymianę sprzęgła lub skrzyni biegów

To tylko przykładowe usługi, które może wykonać nasz mobilny serwis pojazdów ciężarowych. Oczywiście zajmiemy się także usterką naczepy. Telefonicznie dokonamy wstępnej kalkulacji kosztów.

Nawet w sytuacji, gdy awaria nie będzie mogła być w pełni usunięta na miejscu, zrobimy wszystko, by usprawnić Twój pojazd na tyle, by dokończył trasę lub przynajmniej dojechał do najbliższego serwisu. Nasz telefon awaryjny jest czynny całą dobę.

Dojedziemy do twojego pojazdu o każdej porze, więc nie musisz się martwić, że Twoje zgłoszenie pozostanie bez odpowiedzi. Nasz zespół jest fachowy i skuteczny, więc będziesz pewny, że zrobiono wszystko, by pojazd Twojej firmy szybko wrócił na trasę.