Serwis zabudów do przewozu pojazdów

WOLMAR Serwis Serwis zabudów do przewozu pojazdów

Serwis zabudów do przewozu pojazdów

Naszą specjalnością jest także serwisowanie zabudów do przewozów pojazdów. Jeśli chcesz mieć pewność, że zabudowy, którymi transportujesz inne pojazdy, są w pełni sprawne, przywieź je do nas.

Transport innych pojazdów to bardzo wymagające zadanie. Gdy decydujesz się na przewożenie samochodów, bierzesz odpowiedzialność za ładunek o bardzo dużej wartości. Dlatego tak ważne jest, by Twój sprzęt do wykonywania tego trudnego zadania był w pełni sprawny. Współpracując z nami w zakresie jego serwisu, możesz być o to spokojny.

Napraw i serwisu zabudów do przewozów pojazdów dokonujemy zarówno w naszym serwisie stacjonarnym, jak i w miejscu ewentualnej usterki. Nasza obsługa jest kompleksowa i obejmuje szeroki zakres działań. Przykładowo:

  • zadbamy o pełną sprawność osi
  • wymienimy zarówno koła, jak i opony
  • zadbamy o stabilność przewożonych pojazdów
  • zadbamy o pełną sprawność konstrukcji zabudowy

Jeśli zabudowa Twojego pojazdu ulegnie awarii w trasie i uniemożliwi bezpieczne dla ładunku oraz innych użytkowników drogi kontynuowanie jazdy, zadzwoń na nasz telefon awaryjny. Nasz mobilny serwis pojazdów ciężarowych także obejmuje naprawę zabudów do przewozu innych pojazdów.

Napraw dokonujemy fachowo i z zachowaniem umówionych terminów. Jeśli zostawisz u nas swoją zabudowę, będziesz miał pewność, że w pełni sprawna i w najkrótszym możliwym terminie powróci na trasę.